מה צריך לדעת על מוניות בירושלים?

האם אתם מתכננים לבקר בירושלים ורוצים לדעת איך להשתמש במוניות? האם זה בטוח להשתמש בשירות מוניות בישראל? אלה רק כמה מהשאלות עליהן נענה במאמר זה. במאמר זה אנו נותנים לך כמה עצות שימושיות לשימוש במונית בירושלים. ראשית, שאל את הנהג שלך אם בטיחות הרכב היא דאגה.

איך מוצאים מוניות בירושלים?

מוניות ייראו ברחובות ירושלים ואתה כנראה תוהה איך להשיג אחד. למרות שהתשובה מסובכת, ישנן מספר אפשרויות. למרבה המזל, ברוב המלונות יש תחנות מוניות במדרגות הקדמיות שלהם. אם אתה מעדיף להימנע מבזבוז זמן, אתה תמיד יכול להזמין מונית בטלפון. לחלופין, תוכלו לבקש מצוות המסעדה להתקשר אליכם במונית ולשלם באמצעות כרטיס אשראי.

מוניות בירושלים נושאות שלט צהוב ושחור ייחודי על גגותיהן. החוק קובע את הנסיעה וזה תלוי בזמן של היום, כמו גם את גודל התיק שלך. יהיה עליך לנהל משא ומתן תמורת תשלום אם המטען שלך עולה על שניים. אם לא נוח לך לדון בתשלום מראש, התעקש על מחיר הוגן לפני שאתה נכנס למונית.

אתה יכול גם לעצור מוניות מהרחוב. יש הרבה מוניות משותפות בתוך ירושלים. אלה הם אידיאליים אם אתה לא מתכנן לנהוג לתקופות ארוכות. אתה יכול להזמין מונית דרך השוער של המלון שלך או לסמן אותו בכל מקום שאתה צריך אחד. קל להתקשר לקונסיירז ' של המלון כדי לבקש מונית. עם זאת, תצטרך לשלם תשלום נוסף.

האם מוניות בטוחות בישראל?

המוניות בישראל זהות לשאר העולם, אבל יש כמה הבדלים. המוניות בישראל בדרך כלל לבנות עם המילה "מונית" צבועה בצדדים ובגג. זה לא מקובל להטות נהג, אבל אתה יכול אם אתה מרגיש קרע על ידי נהג גס. משרד התחבורה מסדיר מוניות בישראל.

אפליקציית מוניות היא הדרך הטובה ביותר לנסוע לישראל כדי להימנע מהונאה. יישומים אלה מאפשרים לך להתחבר למוניות המבוססות על שיעורי מטר בתוך ערים ומחירון קבוע מעבר להם. אפליקציות אלה קלות לשימוש וניתן להשתמש בהן באנגלית. הם גם מאפשרים לך לדרג נהגי מוניות לפני הזמנת אותם. אתה יכול גם להימנע מהונאה באמצעות האפליקציה.

בישראל ניתן לחלוק מוניות עם נוסעים אחרים. ברוב המלונות הגדולים יש עמדות מוניות על מפתן הדלת. אפשר להזמין מונית בטלפון או דרך דרגה רשמית, או סתם לעצור מונית. אתה יכול גם להשתמש באפליקציה בשם איטקסיג ' ירושלים, שיש לה שותפות לעיריית ירושלים. באמצעות האפליקציה תוכלו להזמין מונית מראש, לדרג נהגים ולשלם בכרטיס האשראי שלכם.

טיפים לשימוש במוניות בירושלים

מוניות בירושלים יכולות להיות קשות לשימוש, במיוחד בעיר עם חניה מוגבלת ונפחי תנועה גבוהים. למרות שנהגי מוניות הם בדרך כלל סבלניים, קל ללכת לאיבוד ובסופו של דבר לשלם יותר ממה שאתה צריך. הנה כמה טיפים לשימוש במוניות ירושלים. אם אתה מכיר את היסודות של שימוש במונית, זה לא בעיה. אפשר למצוא מונית בכל מסעדה. עם זאת, אם אינכם מכירים את האזור, עדיף לשכור חברה פרטית.

תמיד להתעקש על מטר כאשר אתה משתמש במונית. בעוד שנהגי מוניות נדרשים כחוק להשתמש במונה, הם עשויים לנסות לשכנע אותך אחרת. בישראל לא נהוג לתת טיפ לנהגי מוניות. למרות שניתן לנהל משא ומתן על המחיר לפני שאתה לוקח מונית, עדיף להסכים על תשלום הוגן לפני שאתה משלם. במידת האפשר, להשתמש מטר כי הוא מודד האויר ולשלם את הנהג רק כאשר הוא סיים את המסע שלו.

כשאתה מסמן מונית, הקפד להאריך את זרועך ב 45 מעלות. נהגי מוניות בישראל לא מצפים לטיפים ויחזירו את השינוי רק אם תהיה לכם חוויה חיובית. עם זאת, אם אתה חווה שירות מעולה יש משא ומתן על מחיר גבוה יותר, נהוג להטות את נהג המונית. כמות קטנה בדרך כלל תספיק. תיירים להטות נהגי המוניות שלהם ככל שהם היו בארץ מוצאם.