הפקת כנסים

מהי הפקת כנסים? הנה מה שאתה צריך לדעת על עבודה זו. בנוסף, תלמד למה אתה צריך את זה. אם אתה מתכנן כנס, ייתכן שתרצה לשכור שירותי ייצור כנסים. למפיק כנסים יש מגוון תחומי אחריות, אך העיקרית היא חקר נושאים שימשכו את המשתתפים הנכונים. מחקר זה כולל בדרך כלל שילוב של מחקר מבוסס טלפון ושולחן.

מהו מפיק כנסים?

מפיק כנסים אחראי על הארגון הכללי והפעלת הכנסים. הם אחראים למציאת דוברים רלוונטיים, משיכת נותני חסות ובניית קשרים בענף. הם חייבים להיות תקשורת מעולה ומיומנויות בינאישיות. הם גם צריכים להיות פרואקטיביים ולהישאר מעודכנים במגמות הנוכחיות. ניסיון בשיווק ותקשורת הוא גם חשוב, שכן הם אחראים על פיתוח חומרי תקשורת. מפיק כנסים יהיה גם באתר במהלך הכנס כדי להבטיח את הצלחת האירוע.

חייו של מפיק כנסים מונעים על ידי מועדים, מערכות יחסים ויכולת לתפוס את דמיונו של קהל היעד. זו יכולה להיות קריירה מתגמלת ומרגשת ביותר. מפיקי הכנס אחראים כמעט לכל היבט בכנס, החל מיצירת הצעת הכנס ועד לביצועו ביום בפועל. משמעות הדבר היא כי המפיקים הכנס צריך להיות קפדני יש מיומנויות אנשים מצוינים. הם גם צריכים להיות מסוגלים לתקשר ביעילות עם בעלי העניין ולנהל פרויקטים.

מפיק כנסים אחראי על ביצוע מחקר והגדרת סדר היום של כנס. הם גם פועלים כ ' מוח ' שמאחורי האירוע, ומבטיחים את ההצלחה הכוללת של האירוע. המפיקים צריכים להיות יסודיים, קפדניים ובעלי ידע, אך עליהם להיות מסוגלים לנהל צוות מנהלי פרויקטים ונציגי מכירות. במקרים מסוימים, מפיקי כנסים עשויים גם לנסוע מעבר לים ולהשתתף באירועים הקשורים לכנס.

מה לדעת על הפקת כנסים?

אם אתם מתכננים כנס, יש הרבה דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים. מפיקי הכנס צריכים להיות בקיאים במכניקת הייצור, לחקור מגמות שוק ולקיים קשרים עם שותפים פנימיים וחיצוניים. בין אם אתם מתכננים כנס בארצות הברית, אירופה, אסיה או אוסטרליה, תרצו ללמוד למה לצפות וכיצד להתכונן.

ראשית, מפיק כנסים מצליח צריך להיות בעל רקע אקדמי מצוין. רוב הלקוחות מחפשים תואר עם 2.1 ומעלה בתחום מחקר אינטנסיבי, כמו גם עניין בלמידה וחילוץ מידע חיוני. כנס המפיקים צריך גם להיות הסתגלות, ויש להם כישורים בינאישיים מצוינים.

אתר הכנס חייב להיות קל לניווט, והמשתתפים צריכים להיות מסוגלים להירשם ללא קושי רב מדי. האתר צריך גם ייעודי מדיה חברתית וצוותי שיווק דיגיטלי כדי ליצור באז באינטרנט. כמה מתכנני כנס לקשור עם סוכנויות המתמחות שירותים אלה. סוג זה של שיווק יכול להיות יקר ויש לשקול בזהירות.

תכנון כנס הוא תהליך מורכב וגוזל זמן. חשוב להתחיל מוקדם, לפחות שישה חודשים לפני מועד הוכנס. ישנם חלקים נעים רבים כדי לעקוב אחר, כולל המיקום של האירוע.

למה אתה צריך הפקה בכנס?

הפקת כנסים היא עבודה דינמית ותובענית הדורשת מגוון רחב של מיומנויות. זה גם תחרותי כמו חברות וארגונים רבים אחרים הם לשים על כנסים באותו זמן. היריבות העזה הזו יכולה להתנקז. זה יכול להיות גם זמן רב ומתסכל. למרבה המזל, ישנם כמה משאבים זמינים שיעזרו לך להצליח.

אחד התפקידים החשובים ביותר של מפיק כנסים הוא לשמור על קשר עם אנשים בעלי השפעה בענף. אדם זה הוא המוח שמאחורי אירוע, ועליו להתעדכן באירועים אקטואליים ובחדשות עסקיות כדי להפוך את הכנס למוצלח. זה גם מאפשר המפיק כנס לרשת עם עמיתים בתעשייה ולמצוא הזדמנויות חדשות עבור הרמקולים.

מלבד השכלה טובה, אחת הדרישות המרכזיות לקריירה בייצור כנסים היא רמה גבוהה של מיומנויות בינאישיות. אדם זה אמור להיות מסוגל לבנות מערכות יחסים טובות עם אנשים, להיות בעל כישורי תקשורת מצוינים ולהיות בטוח ביכולותיו שלו. בנוסף, הם צריכים להיות מסוגלים לעבוד ביעילות מרובת משימות. תואר 2: 1 בנושא קשור רצוי, כמו גם רצון להבין את הצד העסקי של כנסים.

מפיקי הכנס משלבים מחקר, תכנון, כישורי אנשים וניהול אינטואיטיבי כדי להבטיח שהתוכן האינטלקטואלי של כנס יהיה רלוונטי ככל האפשר. יש להם קלט כמעט בכל חלק של הפיתוח של הכנס, ולעתים קרובות להיות בעל העניין העיקרי בתהליך. הם גם צריכים להיות עין חדה לפרטים והבנה חזקה של התמונה הגדולה.